زود قضاوت نکنیم!

قضاوت کردن چیزی نیست که بتونیم جلوی اون رو بگیریم ولی حداقل باید بتونیم بهش کنترل داشته باشیم تا اگر قضاوتی که می کنیم درست نیست رو تو زندگی نذاریم خودش رو نشون بده!

من خودم روی این موضوع الان خیلی وقت هست که حساس هستم و با اینکه تمام تلاش ام بر این هست که زود قضاوت نکنم ولی هنوز هم باز ضعف دارم. قضاوت کردن فقط برای زمانی هست که ۱۰۰% همه چیز مشخص باشه. شده که بارها خود من همه چیز رو برسی کردم و دیدم همه چیز درست هست و از روی همون ها قضاوت کردم ولی آخر دیدم اشتباه کردم.

حالا اگه تو اون تصمیم گیری ها قضاوت اشتباه بکنیم و مرتکب عملی نادرست بشیم اون موقع دیگه فرصت پشیمانی نیست. موضوع رو دیگه بیشتر از این کِش نمی دم و فقط توصیه می کنم که سعی کنید قضاوت کردن رو بذارید کنار! زندگی همیشه چیزی نیست که نشون میده ، بعضی وقت ها یه چیزهایی هم هستند که دیدن شون چشم بصیرت می خواد که ما ها نداریم! پس زود قضاوت نکنیم!

پیام کیوانی

نوشتن رو دوست دارم، چون باعث افزایش آگاهی خواننده میشه. تمام سعی ام این هست که مطالبی که می نویسم برای افرادی هم که مراجعه می کنند مفید و کاربردی باشه ولی قطعا مواردی خواهند بود که اصلا به درد شما نمی خورن! چون اینجا "وبلاگ شخصی" هست.

۲ دیدگاه‌

  1. همیشه قضاوت ها اشتباه در میاد و چیزی جز دلخوری نداری و فقط دیدت نسبت به مقابل عوض میشه واقعا همینه

  2. حرفش راحته ولی توی موقعیت که قرار میگیریم خیلی سخت میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *