درد دندان

دندون درد شده یار وفادار من و اینطور که مشخص هست تا وقتی که نفس میکشم نمیخواد از من دل بکنه 😐 در طول سال حتما من باید یکی دو بار این درد رو تجربه کنم که هر بار هم یه 10 – 20 روزی رو مهمون دهان ما میشه.

ساختمان داخلی دندان

هر بار که این درد سراغم میاد من هم یادم میفته که بد نیست مسواک بزنم :دی ولی چه کنیم که کار از کار گذشته و باید درد رو تحمل کرد (اصلا مرد ساخته شده برای تحمل درد). الان هم که دارم این مطلب رو مینویسم از شب تا الان بیخوابی کشیدم ولی هنوز از دردش کم نشده با اینکه از بی حس کننده قوی لیدوکائین اس دی هم استفاده کردم.

فکر کنم این درد یه چند روز هم ادامه پیدا کنه من از رشته شبکه به رشته داندانپزشکی نقل مکان کنم ! تو این چند ساعت اونقدر در زمینه دندان مقاله خوندم که با کلی اصطلاح آشنا شدم و موارد دیگر ولی پیشنهاد من هست که تا قبل از این که درد سراغتون نیومده خودتون رو آماده کنید و در حد توان اصلا اجازه اومدن رو بهش ندید.

دیگه حس نوشتن ندارم بعدا که درد کمتر شد و به کل رفت میام برای شیرینی اش یه مطلب آموزشی میذارم :دی

 

این مطالب رو هم مطالعه کنید به دردتون میخوره :

5 روش برای داشتن دندان های سالم و سفید
راه ساده و خانگی برای تسکین درد دندان
ده خوراکی مفید برای دندانها

پیام کیوانی

نوشتن رو دوست دارم، چون باعث افزایش آگاهی خواننده میشه. تمام سعی ام این هست که مطالبی که می نویسم برای افرادی هم که مراجعه می کنند مفید و کاربردی باشه ولی قطعا مواردی خواهند بود که اصلا به درد شما نمی خورن! چون اینجا "وبلاگ شخصی" هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *