ظلم کنید تا موفق شوید

تو جامعه ای که مردم اش خودش رو دوست نداره کمک کردن و به فکر دیگران بودن یعنی تلف کردن وقت! چون کسی که ارزش خودش رو نمی دونه چطور می تونه به لطف شما ارزش قائل بشه؟ و برای همین هم تو عنوان آوردم که ظلم کنید تا موفق شوید.

تو جامعه ای که وقتی شخصی دست دوستی به سمت شخصی دراز می کنه تا با هم در راه موفقیت گام بردارند ولی شخص همه نوع فکر می کنه به جزء اینکه واقعا اون شخص می خواد که شما هم موفق بشید، پس پیدا میشه آدم هایی که دست به جیب شما دراز می کنند و شما هم بهشون می گید عجب آدم زرنگی بود!

وقتی شخص موفقی رو می بینید و با خودتون می گید این هم یکی از اون مفت خورها هست، پس چطور می تونید انتظار داشته باشید که اونها در جهت پیشرفت شما گام بردارند؟ وقتی همه رو به یک چشم می بینید پس دیگه خوبی ها رو نخواهید دید.

تو این شرایط اگه کسی بخواد در جهت پیشرفت مردم شهر و کشورش کار کنه با کلی مانع برخورد خواهد کرد و در مقابل کسی به فکر اختلاص باشه یک ملت حامی اش خواهد شد! و دلیل اش هم تو این هست که دید مردم اشتباه شده!

این متن رو ننوشتم که واقعا ظلم کنید! این متن رو نوشتم تا بلکه به دیگران کمک کنید. اول کمک کنید تا نگرش خودشون رو تغییر بدن و راه درست رو پیدا کنن و بعد به قدم گذاشتن تو راه خوشبختی اونها رو دعوت کنید. تا زمانی که جلو چشم اونها رو افکار نادرست گرفته باشه راه راست رو هم نشون بدید فکر می کنن می خواهید بندازید شون توی چاه!

دوست دارم برسه اون روزی که میام اینجا تیتر بزنم “دوست داری موفق نشی کمک نکن!” و این بستگی به من ، تو و همه مردمی که باهاشون در ارتباط هستیم داره – ببینم چیکار می کنید 🙂

 

به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست        عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

پیام کیوانی

نوشتن رو دوست دارم، چون باعث افزایش آگاهی خواننده میشه. تمام سعی ام این هست که مطالبی که می نویسم برای افرادی هم که مراجعه می کنند مفید و کاربردی باشه ولی قطعا مواردی خواهند بود که اصلا به درد شما نمی خورن! چون اینجا "وبلاگ شخصی" هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *