اس ام اس های تبلیغاتی ممنوم

گفتن جمله ای که تو عنوان هست یکم برای خودم سخته و به احتمال زیاد برای شما هم همینطور هست! وقتی اس ام اس میاد و باز می کنید و می بینی تبلیغات هست افکارتون بهم میریزه و تحت شرایط مقداری عصبانیت نیز بهتون دست میده! ولی وقت اش رسیده عصبانیت رو کنار بذاریم.

شخصا امروز منتظر اس ام اس از مخاطب خاص بودم و خیلی روی گوشی حساس شده بودم و با هر اس ام اسی که میمود فکر می کردم اون هست و با شوق فراوان گوشی رو بر می داشتم ولی می دیدم تبلیغاتی هست و چون اون تبلیغات چیزی نبود که منتظرش باشم برای شاید یک ثانیه عصبانی میشدم و از کنترل خارج می شدم.

اما زندگی کلاس درس هست! هر لحظه میشه چیز جدید از زندگی آموخت و چیزی که من یاد گرفتم این بود که نگرش خودم رو به همه چیز مثبت تر کنم. اگه برای من اس ام اس تبلیغاتی میاد یعنی من یک گوشی با سیم کارت فعال دارم! اگه برای من تبلیغات میاد یعنی من می تونم تو موفقیت کسب و کار دیگران نقش مثبت داشته باشم! اگه برای من اس ام اس تبلیغاتی میاد و من اون رو می خونم یعنی هنوز چشام کار می کنن و سواد هم دارم! اگه اس ام اس تبلیغاتی میاد ولی منتظر اس ام اس دیگه ای بودم یعنی اینکه میدونم من تو افکار دیگران هم هستم! و خیلی از این موردها ، برای همین از این لحظه برای من دیگه فرقی نمی کنه اس ام اس تبلیغاتی بیاد یا نه! من زندگی خودم رو می کنم و بابت این موضوع عصبانی نمیشم که هیچ خوشحال هم خواهم شد 😀 ولی لطفا اپراتورها هم رعایت کنند که ما کار داریم و بیکار نیستیم :دی

پیام کیوانی

نوشتن رو دوست دارم، چون باعث افزایش آگاهی خواننده میشه. تمام سعی ام این هست که مطالبی که می نویسم برای افرادی هم که مراجعه می کنند مفید و کاربردی باشه ولی قطعا مواردی خواهند بود که اصلا به درد شما نمی خورن! چون اینجا "وبلاگ شخصی" هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *