بینگ فیلتر GIF را به جستجوی تصاویر اضافه کرد

شخصا خودم از بینگ که استفاده نمی‌کنم ولی عده ای بر این باور هستند که نتایج جستجوی تصاویر بینگ از گوگل بهتر هست و همچنین سرعت اش بیشتر هست که همین ادعا رو هم قبول ندارم! جدا از اینکه بینگ خوب هست یا نه باید به این موضوع اشاره کرد که Bing فیلتر مخصوصی برای جستجوی تصاویر انیمیشن (متحرک) اضافه کرده است که قابلیت مفیدی محسوب می‌شود.

“GIF فرمتی از تصویر می‌باشد که حاوی چند تصویر بوده و به شکل متحرک میتوان نمایش داد. از این نوع تصاویر بیشتر برای ایجاد بنرهای تبلیغاتی استفاده می‌شود. پس میتوان گفت GIF دسته ای از تصاویر است که به صورت فیلم نمایش داده می‌شود ولی فقط چند تا عکس هستند.”

توجه: با اینکه فرمت GIF برای تصاویر متحرک استفاده می‌شود ولی برخی افراد حتی برای تصاویر ثابت نیز از این فرمت استفاده می‌کنند.

 

با اینکه بینگ تازه این امکان را اضافه کرده است درحالی که گوگل از مارچ ۲۰۱۳ این امکان را به کاربران خود داده است. امکانی که برای پیدا کردن تصاویر متحرک برای استفاده در طراحی ها خیلی به من کمک کرده است.

بینگ فیلتر GIF را به جستجوی تصاویر اضافه کرد

پس از ورود به Bing Images و جستجوی تصویر از بخش Type گزینه Animated GIF را انتخاب کنید تا فقط تصاویر با این فرمت نشان داده شود. اکنون با کلیک بر روی هر کدام از عکس ها می‌توانید پیش نمایشی از تصویر به همراه اطلاعاتی از قبیل اندازه و حجم آن را مشاهده کنید.

پیام کیوانی

نوشتن رو دوست دارم، چون باعث افزایش آگاهی خواننده میشه. تمام سعی ام این هست که مطالبی که می نویسم برای افرادی هم که مراجعه می کنند مفید و کاربردی باشه ولی قطعا مواردی خواهند بود که اصلا به درد شما نمی خورن! چون اینجا "وبلاگ شخصی" هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *