تست ایکون نمایش نسخه موبایل در نتایج گوگل

 ایکون نمایش نسخه موبایل در گوگل

گوگل در اقدامی جالب و البته قابل تحسین دست به نمایش ایکون عدم نمایش صحیح سایت در تلفن های هوشمند را به نتایج جستجوی خود اضافه کرد!

گوگل یه تازگی ایکون جدیدی را به نتایج جستجو با تلفن های هوشمند اضافه کرده است که لینک صفحه را بررسی کرده که عدم نمایش صحیح آن صفحه در تلفن هوشمند را نشان می دهد. این ایکون که یک تلفن هوشمند با خط روی آن است این امکان را به استفاده کنندگان این موتور جستجو خواهد داد تا افراد قبل از اینکه به سایت مراجعه کنند از نمایش بدون مشکل در تلفن هوشمند خود مطلع شوند.

ایکون عدم پشتیبانی از نسخه موبایل

گوگل چند هفته قبل نیز ایکون تلفن سبز رنگ را اضافه کرده بود که  نشان دهنده بهینه بودن سایت برای نمایش در تلفن های هوشمند بود.

google-mobile-icon-serps-twitter

نمایش این ایکون ها هنوز به صورت قطعی نبوده و گوگل در حال دریافت بازخوردها می باشد تا در نتیجه مشخص شود که این ایکون ها باید استفاده شوند یا نه؟!!!

نمایش چنین ایکون هایی میتواند بسیار مفید باشد و مدیران سایت ها برای اینکه بتوانند ورودی خود را حفظ کنند می بایستی دست به تغییرات بزنند و از تکنولوژی های جدید بیشتر استفاده کنند. قبلا نیز گفته شده بود که واکنشگرا بودن قالب سایت یک مزیت بوده و در سئو سایت تاثیر دارد و با اضافه شدن این ایکون ها اهمیت این موضوع از قبل بیشتر نیز خواهد شد.

3 دیدگاه در “تست ایکون نمایش نسخه موبایل در نتایج گوگل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *