مرتضی پاشایی صدات همیشه تو گوشم خواهد ماند

برای اولین بار از خواندن نظرات در سایت هام ناراحت شدم. همیشه از اینکه میدیدم نظرات جدیدی به ثبت رسیده خوشحال میشدم و خیلی مشتاق بودم که بدونم بازدید کننده ها چه حرفی دارن ولی دیروز حرف شون خیلی تلخ بود. تخلی که تا امروز هم تموم وجودم رو گرفته!

مرتضی پاشایی

«صداش ماندگاره و در قلب ها همیشه میماند» این اولین دیدگاهی بود که خوندم و نظرات بعدی هم همچین حال و هوایی داشتند. بدون اینکه ۱% هم فکر کنم این موضوع واقعیت داره تصمیم گرفتم به سایت «موسیقی ما» برم ولی در کمال ناباوری دیدم تیتر اول سایت شون خبر درگذشت مرتضی پاشایی بود.

مدتی بود میخواستم در مورد خواننده های مورد علاقه ام بیام یه پست بزنم که بدون شک مرتضی پاشایی یکی از اون ها بود ولی الان دیگه نیست 🙁 هنرمندی که واقعا خوب بود و با اینکه در مدت زمان کوتاهی به شهرت بسیار زیاد رسید ولی مانند مغرور نشد و همچنان به فعالیت های خود همانند گذشته ادامه داد و برای چهره های کمتر شناخته شده نیز کار تولید کرد که از دید من واقعا حرکت قابل ستایشی بود.

 

یک اراده باور نکردی

مرتضی نشون داد علاوه بر اینکه موسیقی دان خوبی هست یک انسان با انگیزه و امیدوار هم هست. اینکه بدونی سرطان از نوع پیشرفته داری و دکتر برات ۳ ماه فرصت زنده بودن رو پیش بینی کرده ولی همچنان مانند زمان سلامتی انگیزه داشته باشی کار هرکسی نیست!

مرتضی کسی بود که تا آخرین لحظه های زندگی اش به فعالیت خود در حوزه موسیقی ادامه داد و حتی اجرای زنده بیرون از کشور هم داشت اون هم در شرایطی که شیمی درمانی کرده بود.

مرتضی کسی بود که در دوران بیماری اش به عشق دوستدارنش روی آلبوم جدید (اسمش عشقه) کار کرد ولی متاسفانه زندگی فرصت این رو نداد که پخش آلبوم اش تو بازار رو ببینه!

مرتضی کسی بود که روی تخت بیمارستان هم به فکر آینده بود و برای تولید آثار جدید و کنسرت هاش برنامه ریزی میکرد و دوست داشت با سرطان مبارزه کند و آن را شکست دهد.

 

چیزی که بیشتر از همه چیز من رو ناراحت میکنه سن مرتضی پاشایی هست. او متولد ۲۰ مرداد ۱۳۶۳ بود و ۲۳ آبان ۱۳۹۳ فوت کرد که میشه ۳۰ سال! بدون شک مرتضی در دوره ای این دنیا رو ترک کرد که اوج دوره زندگی اش بود. به بخشی از آرزوهاش رسیده بود و برای رسیدن به بخش دیگر امیدوارد بود.

فرصت اش پیش نیومد که مرتضی رو از نزدیک ببینم ولی خوشحالم که صداش رو برای ما به یادگار گذاشته و این صدا همیشه در قلب ما خواهد ماند. به پدر و مادرش باید تبریک گفت که چنین فرزندی را تربیت کرده اند که یک ملت عاشق اش هست. همه باید از مرتضی پاشایی درس زندگی را یاد بگیریم، شخصی که در بدترین وضع زندگی همچنان خدا را شاکر بود و امید خود را از دست نداد.

روحش شاد و نام و یادش تا همیشه ماندگار

پیام کیوانی

نوشتن رو دوست دارم، چون باعث افزایش آگاهی خواننده میشه. تمام سعی ام این هست که مطالبی که می نویسم برای افرادی هم که مراجعه می کنند مفید و کاربردی باشه ولی قطعا مواردی خواهند بود که اصلا به درد شما نمی خورن! چون اینجا "وبلاگ شخصی" هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *