تنها فقط ۳ ماه فرصت!

برای همه چیز تنها ۳ ماه فرصت هست! زندگی ، کار ، شکست ، موفقیت ، تجربه ، پیروزی ، دوستی ، دشمنی و… برای همه اینها تنها ۳ ماه فرصت دارم.

شاید یک لحظه فکر کنید که ۳ ماه بعد قرار هست بمیرم که شاید درست باشد ولی خب فعلا چیزی در این مورد نمی دونم اما اینکه زمان ۳ ماه انتخاب کردم دلیل دارد. طی این ۳ ماه که فرصت دارم همه دانسته هام ، تجربه هام ، پشتکار و… رو باید به کار بگیرم تا به موفقیت و پیروزی ای که در فکرش هستم برسم – اگر رسیدم و عمرم هنوز باقی مونده بود میشینم به مشکلات دیگر فکر می کنم و البته موفقیت آن زمان را هم حتما جشن خواهم گرفت. اما اگر این ۳ ماه به پایان برسد و به آن هدف نتوانم برسم دیگر بودنم در زندگی به نظرم مضرر هست و این اصلا چیزی نیست که من دلم بخواد.

خیلی وقت بود وبلاگ رو هم آپدیت نکرده بودم و کلی حرف بود ولی خب متاسفانه شرایط طوری شد که وبلاگ رو با یک پست تقریبا فاز منفی مجبور شدم آپدیت کنم. این پست شاید تنها پست این وبلاگ تا به اینجا باشد که اصلا بار علمی در هیچ چیزی ندارد (شاید هم داره؟!). برای همین اگر اومدید و این پست رو خوندید و وقتتون رو الکی به هدر دادید (شاید هم نداده باشید) معذرت خواهی می کنم! شما حق هستید 🙂

پیام کیوانی

نوشتن رو دوست دارم، چون باعث افزایش آگاهی خواننده میشه. تمام سعی ام این هست که مطالبی که می نویسم برای افرادی هم که مراجعه می کنند مفید و کاربردی باشه ولی قطعا مواردی خواهند بود که اصلا به درد شما نمی خورن! چون اینجا "وبلاگ شخصی" هست.

۲ دیدگاه‌

  1. ههه ۳ ماه چیه! ۱۳ ماه گذشت و هیچ اتفاقی هم نیفتاد… مشکلی نیست شکست ها هستند که پل موفقیت رو ایجاد می کنند

  2. ندا گفت:

    با تشکر از مطلب خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *