تنها فقط ۳ ماه فرصت!

برای همه چیز تنها ۳ ماه فرصت هست! زندگی ، کار ، شکست ، موفقیت ، تجربه ، پیروزی ، دوستی ، دشمنی و… برای همه اینها تنها ۳ ماه فرصت دارم.

شاید یک لحظه فکر کنید که ۳ ماه بعد قرار هست بمیرم که شاید درست باشد ولی خب فعلا چیزی در این مورد نمی دونم اما اینکه زمان ۳ ماه انتخاب کردم دلیل دارد. طی این ۳ ماه که فرصت دارم همه دانسته هام ، تجربه هام ، پشتکار و… رو باید به کار بگیرم تا به موفقیت و پیروزی ای که در فکرش هستم برسم – اگر رسیدم و عمرم هنوز باقی مونده بود میشینم به مشکلات دیگر فکر می کنم و البته موفقیت آن زمان را هم حتما جشن خواهم گرفت. اما اگر این ۳ ماه به پایان برسد و به آن هدف نتوانم برسم دیگر بودنم در زندگی به نظرم مضرر هست و این اصلا چیزی نیست که من دلم بخواد.

خیلی وقت بود وبلاگ رو هم آپدیت نکرده بودم و کلی حرف بود ولی خب متاسفانه شرایط طوری شد که وبلاگ رو با یک پست تقریبا فاز منفی مجبور شدم آپدیت کنم. این پست شاید تنها پست این وبلاگ تا به اینجا باشد که اصلا بار علمی در هیچ چیزی ندارد (شاید هم داره؟!). برای همین اگر اومدید و این پست رو خوندید و وقتتون رو الکی به هدر دادید (شاید هم نداده باشید) معذرت خواهی می کنم! شما حق هستید 🙂

2 دیدگاه در “تنها فقط ۳ ماه فرصت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *