چرا برخی افراد از زدن کارت بلیط فرار می کنند؟

کارت بلیط شرکت واحد

نمیدونم شما هم دیدید که برخی افراد از زدن کارت بلیط برای سوار شدن به ماشین شرکت واحد فرار می کنند یا نه! شاید شما هم خودتان یکی از آن افراد باشید 😀 کی میدونه ؟! 😀 اما خب دلیل این موضوع چی هست؟

جواب دادن به این سوال شاید کار من نباشه! چون هر کسی برای خودش حتما دلیلی داره – و یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث می شود برخی مواقع شخص خود من نیز از زدن کارت بلیط فرار کنم و به عبارتی کرایه خودم رو پرداخت نکنم عدم وجود کیفیت در خدمات رسانی رو میدونم.

برای همین موضوع چند تا از گزینه ها رو هم لیست کرده بودم و میخواستم بنویسم ولی خب کمبود وقت نمیذاره برای همین به مهم ترین اون اشاره میکنم.

سوار کردن مسافر بیش از حد

اکثر مواقع خط واحدهای اتوبوس رانی پر از مسافر هستند. به طوری که حتی صندلی ها پر می شوند که هیچ، افرادی هم که ایستاده هستند باز از حد استاندارد خود می گذرد.

حالا به نظر شما مقصر راننده هست که مسافر بیش از حد سوار می کنه یا خود شرکت اتوبوس رانی که تعداد واحدها رو کمتر از مورد نیاز در نظر گرفته و باعث چنین وضعی شده؟ من خودم که دومی رو انتخاب میکنم. چون اگه راننده بخواد مسافر رو سوار نکنه که جا نیست خب با این تفسیر باید بیشتر از نصف مسافرها زمین بمونن!

شمایی که این مطلب رو خوندی! اگر مشکلی هم در مطلب بود ببخشید چون که اصلا وقت نداشتم که مرور کنم ببینم خودم چی نوشتم! نمیدپونم چرا ما عادت داریم که به شرایط اعتراض نکنیم با اینکه میدونیم حق مون خورده میشه!

موفق باشید 🙂

 

پیام کیوانی

نوشتن رو دوست دارم، چون باعث افزایش آگاهی خواننده میشه. تمام سعی ام این هست که مطالبی که می نویسم برای افرادی هم که مراجعه می کنند مفید و کاربردی باشه ولی قطعا مواردی خواهند بود که اصلا به درد شما نمی خورن! چون اینجا "وبلاگ شخصی" هست.

۳ دیدگاه‌

  1. جواد گفت:

    خیلی حال میده

    تو تهران برا مترو که اکثرا در میرم

  2. nazanin گفت:

    هههههههههههههه پیام پرفسوریا پسر خاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *