تولد 20 سالگی پیام

دیروز یعنی تولدم بود؟!!

روز تولد هر فردی می تونه جزء یکی از روزهای مهم تو زندگی اش باشه ولی برای من همچین اهمیت زیادی نداره! اما تولد دیروز برای من خاص بود و برای همین خیلی دوست داشتم که اتفاق های خوب بیافته ولی هرگز این چنین نشد!

ادامه‌ی خواندن

اس ام اس های تبلیغاتی ممنوم

گفتن جمله ای که تو عنوان هست یکم برای خودم سخته و به احتمال زیاد برای شما هم همینطور هست! وقتی اس ام اس میاد و باز می کنید و می بینی تبلیغات هست افکارتون بهم میریزه و تحت شرایط مقداری عصبانیت نیز بهتون دست میده! ولی وقت اش رسیده عصبانیت رو کنار بذاریم.

ادامه‌ی خواندن

ظلم کنید تا موفق شوید

تو جامعه ای که مردم اش خودش رو دوست نداره کمک کردن و به فکر دیگران بودن یعنی تلف کردن وقت! چون کسی که ارزش خودش رو نمی دونه چطور می تونه به لطف شما ارزش قائل بشه؟ و برای همین هم تو عنوان آوردم که ظلم کنید تا موفق شوید.

ادامه‌ی خواندن

نوشتن

نوشتن من رو آروم می کنه!

حرف هایی رو که نمیشه رو در رو گفت ، حرف هایی رو که برای خیلی ها باید گفت ولی امکان اش نیست ، حرف هایی که باید بگم ولی گفتن شون کار درستی نیست و… همه اینها رو من با نوشتن برطرف می کنم. برای همین نوشتن برای من حکم یه مسکن داره که با نوشتن اش آروم میشم و ذهنم باز میشه. هرچی هم بگم برای خوبی همه هست و دوست دارم همگی با هم یه زندگی ایده آل داشته باشیم.

ادامه‌ی خواندن

از نگه داشتن مشکلات دست بکشید!

سلام، تو فیس بوک داشتم همینطور برای خودم می گشتم که تو یه پیج کاملا بی ربط یه مطلب خوب توجه ام رو به خودش جلب کرد. مطلب رو همونطور بصورت کامل اینجا برای شما هم میذارم تا استفاده کنید 🙂

ادامه‌ی خواندن