کارت بلیط شرکت واحد

چرا برخی افراد از زدن کارت بلیط فرار می کنند؟

کارت بلیط شرکت واحد

نمیدونم شما هم دیدید که برخی افراد از زدن کارت بلیط برای سوار شدن به ماشین شرکت واحد فرار می کنند یا نه! شاید شما هم خودتان یکی از آن افراد باشید 😀 کی میدونه ؟! 😀 اما خب دلیل این موضوع چی هست؟

ادامه‌ی خواندن

۴/۱۰/۲۰۱۵

تاریخی که در عنوان مشاهده می کنید – روزی هست که من یکی از تصمیمات خودم رو که طی سال های اخیر گرفتم ولی هیچ وقت بهش عمل نکردم رو اینبار میخوام با مکتوب کردن اش بلکه خودم رو مجبور کنم که بهش پایبند باشم.

ادامه‌ی خواندن

دستای منو ول نکن که تعادل ندارن

خدایا بتابون نور ایمان بر قلب ماها! خیلی با خودم کلنجار رفتم تا یه پست در این خصوص بزنم. چند بار نوشتم و حذف کردم. هربار هم یک دلیلی داشت. برای مثال اگه پست اول رو منتشر میکردم، شاید یه عده اشتباه برداشت میکردن و منظورم رو کاملا برعکس متوجه میشدن یا اگه نوشته قبل از همینی که الان می خونید رو منتشر میکردم برای یک عده وسیله ای میشد برای به حاشیه کشیدنم! پس تصمیم گرفتم با همین یک تیکه از آهنگ تتلو جمع کنم بره.

ادامه‌ی خواندن

علم یا ثروت؟ سوالی اشتباه یا هدفمند؟

بدون شک این سوال معروف “علم بهتر است یا ثروت؟” را شنیده اید. سوالی که افراد جواب های مختلفی برای آن دارند که برای پاسخ خود دلایلی هم دارند که حتی می تواند شما را نیز متقاعد کند که نظر خود را عوض کنید. در این پست هم میخوام به این موضوع بپردازم، اگه علاقه مند بودید و وقت داشتید، خوشحال میشم که مطلب رو بخونید و شما هم نظر خودتون رو بگید.

ادامه‌ی خواندن