آموزش وصل کردن هاست دانلود با کنترل پنل cPanel

سلام ، قبلا یه پست در مورد چگونه هاست دانلود را به سایت وصل کنیم ارسال کردم. وقتی اون پست رو داشتم ارسال میکردم فکر نمیکردم چنان مورد خاصی باشه و صرفا برای اینکه بلاگ آپدیت باشه اون پست رو اون زمان ارسال کرده بودم ولی از اون روز تا الان سر اون پست کلی آدم تو یاهو من رو فقط به خاطر اینکه چطور هاست دانلود با کنترل پنل cPanel رو به سایت وصل کنن پی ام دادن ، برای همین تصمیم گرفتم تا اینکه تک تک تو یاهو به افراد توضیح بدم و آخرش هم خودم اینکار رو کنم! یکبار برای همیشه این موضوع رو خاتمه بدم. برای همین تو این پست تصمیم گرفتم تا در این مورد توضیح بدم.

ادامه‌ی خواندن

از پیام کیوانی به واحد ثبت دامنه Nic.ir

همه ما ( مدیران سایت ها ) با نیک nic.ir آشنا هستیم. تنها مرکز ثبت دامنه ملی که مثل تمام ارگان های دولتی سخت گیری ها و الاف کردن های خودش رو داره و دلیل اش هم این هست که کسی نمیتونه چیزی بگه و به صورت انحصاری کار میکنه و رضایت مشتری چیزی نیست که بخوان براش ارزش قائل بشن! 😐

ادامه‌ی خواندن

اولین ارائه ای که دادم!

سلام، امروز یکی از روز هایی بود که اوج استرس رو داشتم. البته اونقدر هم زیاد نبود ولی از دید خودم زیاد بود. به هر حال استرس رو داشتم 😀 تا به امروز ارائه کلاسی ندادم بودم (البته چند مورد بوده ولی ارائه نمیشد بهشون گفت) برای همین چون تجربه اولم بود از هر جهت درگیری فکری داشتم که باعث به وجود اومدن استرس میشد!

ادامه‌ی خواندن