با NetWorx بر مصرف اینترنت کنترل کنید

کنترل پهنای باند و میزان مصرف اینترنت بدون شک چالش اکثر افرادی هست که اینترنت نامحدود ندارند! حتی اگر اینترنت نامحدود دارید هم ممکن هست بخواهید از میزان مصرف خود اطلاع داشته باشید. یا اگر کامپیوتر شما چند یوزر دیگر هم دارد بر مصرف آنها نظارت کنید و محدودیدهایی را برای آنها ایجاد کنید.

ادامه‌ی خواندن

اهمیت داشتن نسخه پشتیبان (Backup)

تا حالا پیش اومده که اطلاعاتی که داشتید به دلیلی از بین رود؟ در این مواقع چیکار می کنید؟

اطلاعاتی که توسط هرفردی ذخیره و نگهداری می شود مطمئنا برای آن شخص ارزشمند می باشد وگرنه فضایی را برای نگهداری آن ها اختصاص نمی داد. اما همین اطلاعات ممکن هست یک روز به دلایل مختلفی همچون سوختن هارد از بین برود. برای همین داشتن نسخه پشتیبان یا همان بک آپ (Backup) ضروری می باشد.

ادامه‌ی خواندن

ثانیه شماری برای عید نوروز 1393

سال 92! اصلا نمیدونم چطور اومد و چطور رفت؟! کلا سال 92 میتونم بگم جزء متفاوت ترین سال هایی بود که تجربه کردم. اتفاقات تلخ و شیرین! فراز و نشیب های فراوان!!  شکست های زیاد و پیروزی های ارزشمند ، هرچه که بود گذشت و تمام شد.

ادامه‌ی خواندن

با آگهی دهنده به‌روز شدن سایت وردپرس آشنا شوید

با امکان فوق العاده «آگاهی دهنده‌های به‌روز شدن سایت» وردپرس آشنا هستید؟ از کدوم سرویس ها استفاده می کنید؟ آیا این سیستم می تواند برعکس عمل کرده و باعث صدمه زدن به سایت شود؟

برای دریافت پاسخ این گونه سوال ها تا آخر این مطلب را دنبال کنید.

ادامه‌ی خواندن

گوگل google

راز های مخفی شده در دل گوگل

عنوان پست رو اول میخواستم بزنم ماشین حساب مخفی گوگل ولی چون دیدم فراتر از یک ماشین حساب هست برای همین این عنوان رو انتخاب کردم. حالا بیخیال اینها بریم سر اصل مطلب که مطمئن هستم براتوان جالب خواهد بود پس تا آخر این مطلب رو دنبال کنید.

ادامه‌ی خواندن

آموزش تبدیل عکس به نقاشی رنگی در فتوشاپ

آموزش تبدیل عکس به نقاشی رنگی در فتوشاپ

قبلا نحوه تبدیل عکس به نقاشی مداد رو براتون توضیح داده بودم ، الان وقت اش رسیده که آموزش قبلی را با تبدیل به رنگی کردن تکمیل کنم. برای همین اول باید اون مطلب رو بخوانید تا بتونید این آموزش رو دنبال کنید. در این آموزش من روی تصویر زیر کار کردم که شما هم میتونید برای بار اول روی همین کار کنید و بعد که یادگرفتید روی تصاویر دیگر امتحان کنید.

آموزش تبدیل عکس به نقاشی رنگی در فتوشاپ

ادامه‌ی خواندن

cpu usage

مشاهده میزان مصرف افزونه های مرورگر

افزونه های مرورگرها از برنامه های کاربردی برای آن مرورگر محسوب می شوند ، اما همین افزونه های می توانند باعث افزایش میزان مصرف حافظه دستگاه شده و باعث کند شدن مرورگر شود. برای همین باید در استفاده از افزونه ها (extensions) دقت کنید. اما چگونه این افزنه ها را مشاهده کنیم؟

ادامه‌ی خواندن