چگونه هاست دانلود را به سایت وصل کنیم؟

چگونه هاست دانلود را به سایت وصل کنیم؟

بعد از انتشار مطلب قبلی که هنوز 10 دقیقه از روش نگذشته برای اینکه شخصا خودم از اون پست زیاد راضی نبودم برای همین تصمیم گرفتم تا با یک مطلب آموزش بهتر در خدمت شما باشم. این پست آموزش ست کردن هاست دانلود با هاست سایت رو آماده کردم که بارها از خود من تو یاهو پرسیده شده بود.

ادامه‌ی خواندن

شیوه صحیح جستجوی اطلاعات در گوگل

برای پیدا کردن مطالب در سطح اینترنت استفاده از یک موتور جستجوگر اینترنتی و کمی دانش در این زمینه می تواند شما را به نتیجه دلخواه برساند. البته موتورهای جستجوگر امروزه پیشرفت های زیادی کرده و با وارد کردن عبارت شما را به مطلوب ترین نتیجه دلخواه می رسانند، ولی خب دانستن برخی از موارد در مورد کار با موتورهای جستجوگر نیز می تواند برای شما مفید باشد.

ادامه‌ی خواندن

چی میشد هر کاری رو به موقع انجام می دادیم؟

این وقفه طولانی که الان در به روز رسانی سایت به وجود اومده دلیل اش چیزی به جز یه جمله ی فردا این کار رو میکنم نیست! الان نزدیک یکماه هست که میخوام شروع کنم به ارسال مطالب آموزشی و درست و حسابی ولی هر وقت که میخوام شروع کنم به هر بهانه ای خودم رو فریب میدم که الان موقع خوبی نیست و برای فردا نگه می دارم و این روند ادامه پیدا میکنه.

ادامه‌ی خواندن

آموزش فعال سازی قسمت پیوندها در وردپرس

اگر از استفاده کنندگان وردپرس باشید باید متوجه شده باشید که در نسخه های جدید این سیستم مدیریت محتوا بخش پیوندها برداشته شده است. برای فعال سازی مجدد آن نیازی به نصب هیچ افزونه ای نیست ! کافیست کدهای زیر رو در functions.php قالب تون قرار بدید تا این قسمت دوباره فعال شود.

ادامه‌ی خواندن