چی میشد هر کاری رو به موقع انجام می دادیم؟

این وقفه طولانی که الان در به روز رسانی سایت به وجود اومده دلیل اش چیزی به جز یه جمله ی فردا این کار رو میکنم نیست! الان نزدیک یکماه هست که میخوام شروع کنم به ارسال مطالب آموزشی و درست و حسابی ولی هر وقت که میخوام شروع کنم به هر بهانه ای خودم رو فریب میدم که الان موقع خوبی نیست و برای فردا نگه می دارم و این روند ادامه پیدا میکنه.

حتما شنیدید که میگن کار امروز رو برای فردا نگه ندار ولی از بپرسید میگم کار الان رو حتی به یه لحظه بعد هم نباید نگه داشت چون همون لحظه بعد هم برای خودش کارهایی رو داره که شاید حتی فکرش رو هم نمی کردید.

خود من همین الان که دارم این مطلب رو مینویسیم تا چند دقیقه پیش منصرف شده بودم و میگفتم که الان خسته هستم و اعصاب ندارم! و بعد از شام و یا فردا صبح ارسال میکنم ولی یکم که فکر کردم دیدم منی که میخوام این پست رو بنویسم اگه خودم به حرف خودم عمل نکنم دیگه از بقیه چه انتظاری میشه داشت! برای همین این پست رو در نهایت خستگی فکری نوشتم تا استارتی برای عمل کردن باشه و دیگه از این لحظه به بعد هیچکاری رو حتی برای یک دقیقه بعدش نگه نمی دارم چون به خاطر رعایت نکردن همین یه مورد ساده و پیش پا افتاده خیلی خیلی ضربه خوردم و میتونم بگم جلو پیشرفت رو نگه داشته که هیچ حتی تو برخی موارد شکست رو هم برام در پی داشته.

خب همینجا اعلام میکنم که با یک برنامه ریزی دقیق در آینده ای نه چندان دور شروع به ارسال پست های آموزشی ای خواهم کرد که بارها و بارها توسط خیلی ها ازم پرسیده شده.

منتظر مطالب بهتر باشید ، کارهاتون رو هم در هر شرایطی به موقع انجام بدید که پشیمانی بعدش هیچ فایده ای نخواهد داشت 🙂

پیام کیوانی

نوشتن رو دوست دارم، چون باعث افزایش آگاهی خواننده میشه. تمام سعی ام این هست که مطالبی که می نویسم برای افرادی هم که مراجعه می کنند مفید و کاربردی باشه ولی قطعا مواردی خواهند بود که اصلا به درد شما نمی خورن! چون اینجا "وبلاگ شخصی" هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *